Послуги

  • Утеплення та оздоблення фасадів.

Посилений розвиток будівництва нових та фізичного зношення старих житлових і приватних будинків призводить до того, що кожен господар стикається з проблемою декорування та утеплення фасаду. І не випадково ці дві проблеми згадуються разом, тому що оздоблення і утеплення фасаду будинку виконуються в єдиному комплексі. Тому необхідно задуматися про те, як будуть поєднуватися способи і матеріали оздоблення з видом утеплювача, а також з самою конструкцією будівлі. Не варто забувати і про головну функцію зовнішнього декорування – гармонійне поєднання з навколишньою територією. Команда професіоналів ПП «Рівнеспецбуд» та ТзОВ «Галспецбуд» допоможе Вам вирішити ці складні питання та забезпечить гарантією на роки. Ми допоможемо Вам зберегти Ваше тепло в домі.

  • Капітальний ремонт

Якісно виконаємо комплекс ремонтно-будівельних робіт, який передбачає заміну, відновлювання та модернізацію конструкцій будівель в зв’язку з їх фізичною зношеністю та руйнуванням. Поліпшимо експлуатаційні показники, а також покращимо планування будівлі і благоустрою території без зміни будівельних габаритів об’єкта.

  • Реконструкція

Реконструкція будівель і споруд – це будівельний процес , що відновлює будівлю , до первісного вигляду , який був втрачений в результаті тривалої експлуатації та зовнішніх природних факторів або зміною виробничого процесу (перепрофілювання виробництва), згідно з технічними потребам. На час реконструкції зазвичай об’єкт підлягає повній ізоляції , і припиняє свою діяльність при виконанні ремонтних робіт. Ми виконуємо, як часткову реконструкцію, так і повну .

  • Оренда будівельних риштувань

Будівельні риштування відносяться до складного і дорогого типу обладнання, тому їх оренда набагато вигідніша, ніж придбання. Це колосальна економія коштів, що необхідні для будівництва. Ми пропонуємо оренду риштувань, які мають надійну, швидку і просту збірку, високу стабільність, зручне кріплення замків при монтажі, оптимальну підгонку до різних архітектурних форм, простоту транспортування та економічність при зберіганні.

  • Оренда будівельних колисок

Будівельні колиски призначені для підйому людей, інструмента і будівельних матеріалів до робочого місця для виконання зовнішніх опоряджувальних робіт на будівлях і спорудах різної конфігурації висотою до 100 метрів.

З колиски зручно робити облицювання і фарбування зовнішніх стін, закладення швів і інші види обробки при будівництві нових і ремонті старих будівель і споруд.